Права та обов’язки членів асоціації Біржові та електронні майданчики

Асоціація Біржові та електронні майданчики являється незалежною громадською організацією, що була створена деякими підприємствами, сфера діяльності яких пов’язана с біржовими торгами.

Вступ в цю організацію надає велику кількість переваг для електронних торгівельних майданчиків. Насамперед, це отримання якісною правової, методичної та інформаційної допомоги. Також до переваг відноситься представлення інтересів та захист прав учасників.

Для того щоб електронний торгівельний майданчик став членом асоціації, його власник повинен направити заяву та пакет документів по контактам, вказаним на сайті асоціації. Також потрібно буде здійснити сплату реєстраційного внеску.

Особливості прав членів асоціації

До участі в асоціації допускаються усі юридичні особи незалежно від того, до якої форми власності вони належать. Крім цього до участі допускають і державні установи. Після того, як електронний майданчик стане учасником асоціації, він отримає такі права:

  1. зможе в будь-який час звернутися до керівництва асоціації з приводу питання, що стосується її діяльності;
  2. зможе отримувати послуги цієї асоціації;
  3. зможе користуватися даними, отриманими в результаті аналітичних досліджень;
  4. зможе вносити пропозиції на розгляд;
  5. зможе працювати в комітеті та в комісії.

Зобов’язання учасників асоціації

По-перше, це виконання усіх доручень керівного органу. По-друге, це ведення діяльності, направленої на досягнення поставленої мети асоціації. По-третє, це дотримання Статуту. Це головні зобов’язання, які є однаковими для усіх учасників асоціації.Електронні торгівельні майданчики, що акредитовані в системі Прозорро.Продажі, дозволяють потенційним покупцям знайти та придбати цікавий лот. Тут продається будь-що: нерухомість, обладнання, транспорті засоби, земля, металобрухт, деревина та інше. Наприклад, якщо вас цікавить інформація щодо придбання деревини в Україні, ви можете скористатися посиланням https://aeaep.com.ua/information/prodazh-lisu-kruhliaka-v-ukraini-na-prozorykh-onlajn-auktsionakh/. Також на ЕТМ можна не лише придбати, але й орендувати державне чи комунальне майно, наприклад, земельні ділянки чи нерухомість. При виникненні будь-яких питань учасники ЕТМ можуть звернутися до менеджерів сайту. Підписання договорів купівлі-продажу тут здійснюється в електронному форматі за допомогою ЕЦП (електронного цифрового підпису), тому він повинен бути в учасників торгів.